http://www.youtube.com/watch?v=ZXQqE6U2iyo
http://www.youtube.com/watch?v=jtsYwaCv85o&noredirect=1
http://www.youtube.com/watch?v=1E0MaSGDH2M
ПОБЕДНИЦИ - Награде - Одлука Жирија:
Први Међународни
Драмски и Филмски
ФЕСТИВАЛ
Драмских Остварења
“ЗЛАТНИ РИС – СРПСКЕ”
Монокомедија, Пантомима, Мима, Кабаре
- ПРЕДСТАВА ЈЕДНОГ ИЗВОЂАЧА -
Одржан дана 15. фебруара 2013.
У мултимедијалној дворани Дома омладине
Бања Лука
НАГРАДЕ
Одлука Жирија:
Жири у саставу:
1 – др Милош Шолаја, универзитетски професор
2 – Радован Ковачевић, новинар
3 – Миладин Берић, драмски писац, сатиричар, песник, и
4 – ПУБЛИКА присутна на представама (Публика је гласала само за главну награду)
ОДЛУЧИО ЈЕ
Да се Награде доделе:
1 – Главну награду, “ЗЛАТНИ РИС – СРПСКЕ”, добио је:
Себастиан Саез, Аргентина
2 – Награду “НАЈБОЉИ ПОКРЕТ”, добио је:
Трајче Ђорђиев, Македонија
3 – Награду “НАЈБОЉИ УТИСАК”, добио је:
Мирослав Ђорђевић, Србија
Фестивал “ЗЛАТНИ РИС – СРПСКЕ”
Бања Лука, 19. фебруара 2013.
Имеил: [email protected]
Моб: 065/695-156
Сајт: http://golden-lynx-serbska.weebly.com/
**************************************
Драмски и Филмски
ФЕСТИВАЛ
Драмских Остварења
“ЗЛАТНИ РИС – СРПСКЕ”
Монокомедија, Пантомима, Мима, Кабаре
- ПРЕДСТАВА ЈЕДНОГ ИЗВОЂАЧА -
Одржан дана 15. фебруара 2013.
У мултимедијалној дворани Дома омладине
Бања Лука
НАГРАДЕ
Одлука Жирија:
Жири у саставу:
1 – др Милош Шолаја, универзитетски професор
2 – Радован Ковачевић, новинар
3 – Миладин Берић, драмски писац, сатиричар, песник, и
4 – ПУБЛИКА присутна на представама (Публика је гласала само за главну награду)
ОДЛУЧИО ЈЕ
Да се Награде доделе:
1 – Главну награду, “ЗЛАТНИ РИС – СРПСКЕ”, добио је:
Себастиан Саез, Аргентина
2 – Награду “НАЈБОЉИ ПОКРЕТ”, добио је:
Трајче Ђорђиев, Македонија
3 – Награду “НАЈБОЉИ УТИСАК”, добио је:
Мирослав Ђорђевић, Србија
Фестивал “ЗЛАТНИ РИС – СРПСКЕ”
Бања Лука, 19. фебруара 2013.
Имеил: [email protected]
Моб: 065/695-156
Сајт: http://golden-lynx-serbska.weebly.com/
**************************************
WINNERS:
"Golden Lynx of Serbska"
Held on February 15, 2013
WINNERS:
1 - Prize: "Golden Lynx of Serbska" - to Sebastian Saez (Pippo), Argentina
2 - Prize: "Best Movement" - to Trajce Gjorgiev, Macedonia
3 - Prize: "Best Impression" - to Miroslav Djordjevich, Serbia
City Banja Luka, February 19, 2013
*****************************************
Held on February 15, 2013
WINNERS:
1 - Prize: "Golden Lynx of Serbska" - to Sebastian Saez (Pippo), Argentina
2 - Prize: "Best Movement" - to Trajce Gjorgiev, Macedonia
3 - Prize: "Best Impression" - to Miroslav Djordjevich, Serbia
City Banja Luka, February 19, 2013
*****************************************